Zateplenie plochej strechy

Zateplenie plochej strechy (Bratislava a celé západné Slovensko)

Chceli by ste ušetriť na energiách? A viete, že zateplenie plochej strechy vám pri tom pomôže? Postará sa totiž o zbytočné tepelné úniky a zamedzí vzniku tepelných mostov (cez nezateplenú strechu uniká v priemere až 40 % tepelnej energie!). Každopádne, úspora nákladov na kúrenie nie je jediným pozitívom. Zateplenie plochej strechy – podobne ako hydroizolácie plochých striech – bráni prenikaniu vlhkosti do konštrukcie. Eliminuje vytopenie interiéru zhora z dôvodu topiaceho sa snehu či búrky (na elimináciu nasiaknutia múrov od zeme je zase vhodná izolácia základov a platní).

Zateplenie plochej strechy zároveň bráni zbytočnému prehrievaniu miestností pod strechou, čo rozhodne oceníte počas horúcich letných dní. Chceli by sme zdôrazniť, že zateplenie plochej strechy je považované aj za skvelú ochranu proti nadmernému hluku. Tajomstvom sú použité materiály s úžasnými izolačnými vlastnosťami. Zahniezdili sa v útrobách vašej strechy neželaní zvierací návštevníci? Riešením je opäť zateplenie plochej strechy, ktoré im sťaží stavanie príbytkov.

Využívajte aj vy všetky výhody, ktoré ponúka zateplene plochej strechy. Doplníme, že ide o bezpečný stavebný proces, ktorý je tolerantný k tvaru strešnej konštrukcie a v žiadnom prípade ju nezaťažuje a ani nenarúša jej statickosť či ochrannú funkciu.

Zatepleniu plochej strechy perfektne rozumieme

Zateplenie plochej strechy predĺži životnosť a zvýši hodnotu strechy a vlastne celej nehnuteľnosti. A v konečnom dôsledku prispeje ku komfortnejšiemu bývaniu i práci. Je potrebné dodať, že zateplenie plochej strechy odporúčame pre drevené aj kovové konštrukcie. Je vhodné pre obytné i komerčné objekty, a to pri ich výstavbách aj rekonštrukciách.

Postaráme sa o precíznu a profesionálnu realizáciu zateplenia vašej strechy. Garantujeme dlhoročnú životnosť a funkčnosť zateplenia, bez degradácie materiálu či iných negatívnych prejavov.

Hydroizolácie plochých striech Izolácia základov a platní